Новини
Переваги
Відгуки клієнтів

Навіщо потрібні курси по вивченню іноземних мов?

З'явившись в останнє десятиліття тенденція по популяризації іноземних мов не здає своїх позицій і донині. Англійська мова з простого факультативного уроку шкільної програми давно стала обов'язковим must have кожної дитини вже з пелюшок.

Значимість англійської мови складно переоцінити, адже, на сьогоднішній день, вона є засобом спілкування номер один, без якого складно домогтися високої результативності в будь-якій сфері діяльності.

Твердження про те, що можна побудувати успішну кар'єру або процвітаючий бізнес без вільного володіння іноземною мовою, давно застаріла. В першу чергу, вона необхідна для роботи з більшістю сучасних комп'ютерних програм. Крім того, часто у великих компаніях вся кореспонденція ведеться англійською. Вдаватися до допомоги дипломованих перекладачів може бути дуже затратно і не завжди зручно та й часу займає багато.

Любителям подорожувати взагалі не обійтися без навичок володіння англійською мовою, яка по праву вважається міжнародним. Здатність забронювати готель, знайти місцеві визначні пам'ятки, замовити столик в ресторані, перебуваючи в будь-якому, навіть найвіддаленішому, куточку світу входить в «набір виживання».

Хотілося б розвіяти міф про те, що іноземну мову можна вивчити самостійно, не вдаючись до допомоги репетиторів і спеціальних шкіл. Дуже часто, особливо на початкових етапах, придбання нових знань дається нелегко.

В такому випадку, Вам допоможуть курси англійської в Черкасах від ESTUDIO, регулярне відвідування яких сприяє подоланню мовних бар'єрів, а також отриманню всих необхідних комунікативних навичок. На наших заняттях з учнями тісно співпрацює ціла команда досвідчених викладачів, які не просто працюють згідно заздалегідь продуманої методики,, а й шукають підхід до кожного нового студента.

Сучасні курси англійської в Черкасах від нашої молодої і повної натхнення компанії фахівців, кардинально відрізняються від рутинних і одноманітних занять загальної системи освіти. Ми пропонуємо виключно інноваційні програми навчання, які передбачають формування невеликих за чисельністю груп учнів, беручи до уваги цілі, вік і базовий рівень знань кожного учня.

Дружня атмосфера, що панує в нашій мовній студії, спонукає до зняття психологічних і мовних бар'єрів і придбання нових знань. Така послуга, як індивідуальний репетитор англійської в Черкасах, доповнена великою кількістю практичних годин, стане цікава тим, кому потрібен інтенсивний курс іноземної мови або знання бізнес лексики або будь-якої іншої сфери зайнятості.

Відзначимо, що більша частина наших занять побудована в легкій ігровій формі, завдяки чому час, проведений в нашій школі, пролетить непомітно. Відвідування школи  допоможе не тільки розширити кругозір, а й завести нових друзів і зав'язати корисні зв'язки. Після закінчення базового курсу, Ви зможете не тільки розуміти іноземну мову, а й самостійно говорити, читати і писати англійською.

Наша передова методика включає регулярне спілкування з носіями мови. Такий репетитор англійської в Черкасах допоможе не тільки впоратися з особливостями зарубіжного вимови, а й на прикладах покаже доречність використання багатьох фраз і виразів.

Запишіться на безкоштовний пробний урок вже сьогодні - не втрачайте можливість говорити іноземною мовою!

Задати питанняx